Producent Wiper Premium – Zucchetii Centro Sistemi

Powstała we Włoszech w 1985 roku Firma Zucchetii Centro Sistemi to światowy lider w dziedzinie robotyki i automatyki oraz marka wyspecjalizowana w odnawialnych źródłach energii i rozwoju oprogramowania. W swoich działaniach ZCS kieruje się etyką i odpowiedzialnością społeczną, fachową wiedzą, innowacyjnym i kreatywnym podejściem do tworzenia, a także pasją i niespotykanym entuzjazmem. Projektowanie, produkcja oraz nieustanne dążenie do doskonałości sprawia, że roboty tej wiodącej włoskiej marki są kwintesencją najwyższej jakości i nowoczesności.

Dzięki perfekcyjnemu połączeniu pięciu jednostek biznesowych – Automation, Healthcare, Green Innovation, Robotics oraz Software – Zucchetti Centro Sistemi dywersyfikuje oraz nieustannie poszerza wiedzę niezbędną do projektowania oprogramowania zarządzającego. Marka stale rozwija się w obszarze technologii informacyjnych, mechanice oraz elektronice, czego efektem są wysokiej klasy roboty, w tym kosiarka samojezdna Wiper Premium.

Kosiarka automatyczna Wiper Premium

Nasz produkt kosiarka robot Wiper Premium to kompozycja wszystkiego tego co najlepsze w produktach ZCS. Każdy model to nowoczesna i niezawodna konstrukcja, która wyróżnia się na tle innych. Innowacyjna płyta główna, moduły nawigacji i komunikacji robota (GPS, GSM, Bluetooth), pneumatyczne koła napędowe oraz najwyższa na rynku wydajność koszenia, czyni kosiarkę samojezdną bezkonkurencyjną.

Jako dystrybutor kosiarek robotów Wiper Premium dbamy o maksymalną satysfakcję każdego z naszych Klientów. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt, który dobrany do indywidualnych potrzeb, prawidłowo zainstalowany i doskonale funkcjonujący, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Zapewniamy kompleksowy serwis. Z naszym wsparciem każda kosiarka akumulatorowa Wiper Premium będzie działała bezawaryjnie przez wiele lat. W ramach naszych usług, oferujemy również aktualizację starszych modeli robotów koszących, aby te działały wydajniej spełniając swoją rolę na najwyższym poziomie.

Automatyczna kosiarka do trawy Wiper Premium

Warto sprawdzić, jak można ułatwić sobie życie. Skontaktuj się z nami i przetestuj za darmo robota  z serii Wiper w swoim ogrodzie.

Szybki kontakt

Zaczynajmy