RobotWiper / Blog / Serwis robotów koszących

serwis-robotow-koszacych

Roboty koszące, RobotWiper, WiperPolska

Serwis robotów koszących

Serwis robotów koszących

Każde urządzenie ulega awariom i uszkodzeniom. Aby im zapobiegać, należy poddawać urządzenie regularnym przeglądom technicznym, by służyło przez długi czas. Serwis robotów koszących, który prowadzimy, zajmuje się kompleksową naprawą kosiarek automatycznych, ich konserwacją oraz oczyszczaniem.

Przegląd techniczny robotów koszących

Kosiarka automatyczna to urządzenie proste w obsłudze, jednak mechanizm jego działania jest o wiele bardziej skomplikowany. Tylko specjalista będzie wiedział, które elementy (i w jaki sposób) sprawdzić, aby upewnić się, że wszystko działa tak, jak powinno. Przy przeglądzie technicznym może wykryć nieprawidłowości, uszkodzenia czy nawet poważniejsze awarie.
Przegląd techniczny należy przeprowadzać regularnie, aby urządzenie działało prawidłowo przez lata.

Usterki, awarie, uszkodzenia: serwis robotów koszących

Jeśli jednak zdarzy się tak, że z jakiegoś powodu urządzenie ulegnie awarii albo uszkodzeniu, należy zgłosić się z nim do naszego serwisu robotów koszących, a my zajmiemy się jego naprawą. Cena uzależniona jest od wielu czynników: modelu robota koszącego, rozległości i skomplikowania awarii czy czasu potrzebnego na naprawę.
Uszkodzone urządzenie można wysłać do naszego serwisu z każdego miejsca Polski kurierem. Gdy je otrzymamy, zajmiemy się jego naprawą i gotowe do użytku, w pełni sprawne urządzenie odeślemy na adres zwrotny podany przez posiadacza urządzenia.
Aby zapoznać się z modelami urządzeń, które serwisujemy, wystarczy sprawdzić ich listę na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

serwis robotów koszących

Szybki kontakt

Zaczynajmy