RobotWiper / Blog / Roboty koszące

roboty-koszace

Roboty koszące, RobotWiper, WiperPolska

Roboty koszące

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Roboty koszące

Jeżeli jesteś zapracowany i nie masz czasu na regularną pielęgnacje Twojego ogrodu, nasza firma może rozwiązać ten problematyczny szczegół. Nasze inteligentne roboty koszące zrobią to za Ciebie. Co więcej, Twoja obecność przy koszeniu trawnika nie będzie wymagana, ponieważ nasze kosiarki są w pełni samodzielne. Przekonaj się sam. 

Robot koszący WiperPremium

Robot WiperPremium jest wytworzony z wytrzymałych segmentów. Cztero lub ośmioramienne ostrza ze stali nierdzewnej zapewniają najwyższą skuteczność oraz szybkość cięcia każdego typu trawników. Pojemne baterie litowo-jonowe pozwalaj na nieustanną dziewięciogodzinną pracę urządzenia, bardzo szybki czas ładowania, umożliwia natychmiastowy powrót do pracy. Wbudowane urządzenie nawigacyjne ułatwia poruszanie się czerwonego robota oraz rozpoznaje skoszoną trawę, przez co urządzenie nie wraca dwa razy w to samo miejsce. Produkt przeznaczony jest dla osób, których priorytetem jest piękna oraz zadbana murawa. Nie jest to urządzenie zasilane paliwem, ale elektrycznością, dlatego jest przyjazne środowisku naturalnemu.

Wiper Premium był zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości materiałach. Eksploatuje on bardzo małą ilość energii, przez co jest w pełni ekologiczny. Wbudowane baterie litowe znacznie przedłużają żywotność urządzenia. Niebieski robot jest wyposażony w autoprogramowanie, dlatego automatycznie dostosowuje swój program działania. Zawarty w robocie system bezpieczeństwa unieruchamia go w razie przewrócenia lub próby podniesienia. Jest przeznaczony, dla osób, które w szybkim czasie chcą zagęścić swój trawnik poprzez częste automatyczne koszenie robota.

Takie urządzenia wykrywają obszary, które zostały skoszone, więc w automatyczny sposób przechodzą do tych, które jeszcze skoszone nie zostały. Gdy obszar zaprogramowany do koszenia zostanie skoszony, urządzenie wraca na swoje miejsce w stacji dokującej. Można je zaprogramować, aby kosiło jedynie w weekendy, codziennie, co drugi dzień, słowem: zawsze wtedy, kiedy właściciele trawnika tego potrzebują.

Roboty koszące

Kosiarki samobieżne — nasze modele

SERIA I

I70

700 m²

4

18 cm

I100S

1000 m²

8

18 cm

I130S

1300 m²

8

18 cm

SERIA C

C80

800 m²

4

25 cm

C120

1200 m²

8

25 cm

C180S

1800 m²

8

25 cm

SERIA K

K LIGHT

800 m²

4

25 cm

K MEDIUM

1200 m²

4

25 cm

K PREMIUM

1800 m²

4

25 cm

KS MEDIUM

1800 m²

8

25 cm

KS PREMIUM

3200 m²

8

25 cm

KS EXTRA PREMIUM

3200 m²

8

25 cm

SERIA F

F28

2600 m²

8

29 cm

F35S

3200 m²

8

29 cm

F50S

5000 m²

8

29 cm

SERIA P

P70S

7000 m²

8

36 cm

SERIA YARD

YARD 101S

10000 m²

8

84 cm

YARD 2000S

20000 m²

8

84 cm

Kosiarki samobieżne to nowoczesne urządzenia, które wyręczą Cię w męczącym koszeniu trawy. Proponujemy wiele modeli różniących się poszczególnymi parametrami. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

O kosiarkach

Wizytówką każdego domu jest ogród. Jednak, żeby cieszył oko, wymaga systematycznej pielęgnacji. Kosiarka akumulatorowa samojezdna to niezwykły wynalazek, który zrewolucjonizował dotychczasowe podejście do koszenia trawy. Wiper to automatyczne urządzenie, które dokładnie skosi trawę tak, jak to zaprogramujesz. Sam decydujesz, jaką wysokość ma mieć trawa w ogrodzie. Funkcja inteligentnego koszenia pozwala dokładnie określić obszary, które urządzenie ma przystrzyc. Robot wybierze optymalny program dla powierzchni. Ostrza robota rozdrabniają ścinki trawy, które rozkładają się w glebie, uwalniając składniki odżywcze, dzięki czemu gleba otrzymuje niezbędne minerały (lub działa jako naturalny nawóz).

Kosiarka akumulatorowa samojezdna przy niskim poziomie energii samodzielnie odnajdzie stację dokującą, gdzie naładuje akumulator, żeby następnie wrócić do zaplanowanej wcześniej pracy.

Sprzęt jest sterowany w pełni automatycznie, dzięki czemu nie musisz nadzorować jego pracy, a uzyskany w ten sposób czas możesz spędzić, odpoczywając razem z najbliższymi. Kosiarki doskonale się sprawdzą zarówno na małych, jak i większych przestrzeniach. Funkcja programowania czasu sprawia, że kosiarka akumulatorowa samojezdna pracuje o dowolnej porze dnia i nocy.

Do zakupów zachęcamy osoby, które chcą odpocząć od koszenia trawy. To także trafiony pomysł na prezent dla znajomych, którzy spędzają dużo czasu na pielęgnacji działki czy ogrodu!

Szybki kontakt

Zaczynajmy