Samojezdna kosiarka do trawy — nowoczesne technologie

Samojezdne kosiarki do trawy to hit ostatnich kilku lat. Ciągle rozwijające się technologie sprawiają, że strzyżenie trawy jest jeszcze prostsze! Zachęcamy do zapoznania się z katalogiem!

Dlaczego warto?

Koszt zakupu kosiarki samojezdnej nie jest dużo wyższy od wydatku na nabycie tradycyjnej kosiarki. Jednak dzięki dużej wygodzie i oszczędności czasu inwestycja dosyć szybko się zwróci. Urządzenie, dzięki czułym czujnikom, gwarantuje wysoką precyzję podczas wykonywanych prac w ogrodzie. Dokładnie zaprojektowana obudowa oraz funkcje zatrzymania ostrzy, zapewniają duży poziom bezpieczeństwa.

Wystarczy uruchomić samojezdną kosiarkę do trawy, żeby wykonała wszystkie nielubiane czynności związane z trawnikiem. Robot wykonuje wszystkie ruchy w pełni automatycznie, dzięki czemu wymaga minimum zaangażowania ze strony właściciela. Po przyjeździe do stacji dokującej urządzenie analizuje aktualny stan trawnika i samodzielnie decyduje o rodzaju prac do wykonania i długości poszczególnych cykli.

Kosiarkę wyróżnia oryginalny design. Kompaktowy rozmiar oraz obudowa wykonana z solidnych i elastycznych materiałów zapewniają wysoką odporność na uderzenia. Sensory zderzeniowe informują robota o zbliżających się przeszkodach, co ułatwia ich sprawne ominięcie. Litowe akumulatory zwiększają czas pracy urządzenia do kilku godzin. Czujnik deszczu szybko reaguje na zmiany pogody i odsyła robota do stacji dokującej, gdzie czeka na zmianę warunków. Funkcję można samodzielnie włączyć i wyłączyć.

Sprawdź Nasz Katalog
Pobierz Nasz katalog i zapoznaj się z każdym modelem kosiarki
Sprawdź Naszą tablę porównawczą

Szybki kontakt

Zaczynajmy