Model P 70 S

wp P 0 dbd19d9f

Krótko o robocie P 70 S

Kosiarki automatyczne Wiper serii P to urządzenia przyjazne i bardzo niezawodne, solidnie wykonane i wytrzymałe. Wyróżnia je mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższa w swojej klasie wydajność koszenia.

Robot koszący P XH2 bezobsługowo pielęgnuje bardzo duże ogrody o powierzchni koszenia do 6000 m2 a pojemna bateria pozwala na bezustanną pracę przez 10h. Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania, nie wymaga regulacji ani wymiany przez cały sezon pracy.

Wysoka, do 3000 obrotów na minutę prędkość obrotowa oraz zwiększona do 36 cm szerokość ostrza zapewniają jeszcze większą wydajność koszenia i bardziej równe mulczowanie. Ponadto praca robota Wiper Premium jest z korzyścią dla alergików, ponieważ płynne koszenie i równe mulczowanie zmniejsza ilość szkodliwych alergenów w powietrzu.

Robot koszący wyposażony jest w szereg układów elektronicznych, które powiększają jego możliwości. Cztery strefy pracy i funkcja autoprogramowania umożliwiają dostosowanie się do warunków lokalnych, a modulacja ostrzy, koszenie spiralne, czujnik skoszonej trawy, czujnik deszczu, czujnik zderzeń i Bluetooth to tylko niektóre z jego cech użytkowych. Dodatkowo Wiper Premium jest wyposażony w wiele systemów bezpieczeństwa, m.in. osłony ostrza, dwa przyciski STOP, czujniki podnoszenia, które zatrzymują ostrze po podniesieniu robota oraz aktywny system dotykowy. Wiper P XH2 to bardzo wszechstronny robot-kosiarka.

Wyjątkowo trwały, niezawodny i przyjazny dla użytkownika. Mocna, sprawdzona konstrukcja PXH gwarantuje ciągłą i bezawaryjną pracę przez wiele lat. To najlepszy wybór do ogrodu o powierzchni pracy do 6000 m2.

wp P 1 d48dd462

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE
Max sugerowana powierzchnia 7000
Rodzaj silników bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy 15Ah
Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy 45
Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu 20
Średni czas pracy 07:00 h
SYSTEM KOSZĄCY
Rodzaj noża Gwiazda, 4 ostrza
Szerokość noża 36
Wysokość koszenia 24-64
Koszenie spiralne tak
Koszenie „inteligentne obszary” tak
Tryb ECO tak
Czujnik deszczu tak
Liczba obsługiwanych obszarów 8
NAWIGACJA
Kompas tak
GPS tak
Moduł Łączności tak
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterowania tak
Aplikacja mobilna tak
Odbiornik Bluetooth tak
Powiadomienia SMS nie
BEZPIECZEŃSTWO
Czujnik podniesienia tak
Przycisk awaryjny STOP tak
Kod PIN tak
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 20
Stacja ładująca tak
Pokrywa stacji ładującej tak
POZOSTAŁE INFORMACJE
Waga razem z bateriami 18.4
Rodzaj kół klasyczne
Poziom hałasu 69
Poziom szczelności IP44

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ