Model J XK

wp J 0 1 c2cfbf5b

Krótko o robocie J XK

Kosiarki samojezdne Wiper serii J przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach terenowych, o niedostępnym dla innych rozwiązań pochyleniu dochodzącym do 55 stopni.

Wszystkie kosiarki automatyczne WIPER wyróżnia mocny silnik, duże akumulatory litowo-jonowe oraz najwyższą w swojej klasie wydajność koszenia. Robot koszący Wiper J XK jest przeznaczony jest do pielęgnacji trawnika o większym pofałdowaniu terenu i powierzchni ponad 1200 m2.

Konstrukcja robota koszącego J XK gwarantuje zwiększoną manewrowość w trudnym terenie. J XK wyposażony został w duże koła o bieżniku umożliwiającym pokonywanie nierówności terenu.

W przypadku napotkania gęstej i wysokiej trawy kosiarka automatyczna J XK kosi trawę spiralnie, co sprawia, że robi to dokładniej oraz mamy gwarancję, że robot bez problemu pokona trudny teren. Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania.

Robot koszący wyposażony jest w układy elektroniczne, które zapewniają mu większe możliwości. Trzy strefy pracy, regulacja wysokości koszenia, automatyczna regulacja szybkości obrotowej i modulacja ostrza, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, alarm i wiele innych udogodnień sprawia, że jest urządzenie najlepsze w swojej klasie.

W razie potrzeby Wiper J XK posiada także unikalną zdolność wycofywania się po tej samej drodze, po której przybył. Pozwala to na skuteczne wydostawanie się z pułapek, w których tradycyjne kosiarki grzęzną, czasem na długo.

Wiper J XK jest bardzo prosty i przyjazny w obsłudze, której praktycznie nie potrzebuje. Ta znakomita maszyna do większego i „trudniejszego” w pielęgnacji ogrodu o powierzchni pracy do 1200 m2.

Obszar pracy (m2)

Czas pracy (h)

Liczba stref


SerieJ nov2017 FRONTE 4c small

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE
Max sugerowana powierzchnia 1200
Rodzaj silników szczotkowe
Akumulator litowo-jonowy 5 Ah
Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy 55
Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu 35
Średni czas pracy 01:45 h
SYSTEM KOSZĄCY
Rodzaj noża Gwiazda, 4 ostrza
Szerokość noża 25
Wysokość koszenia 25-65
Koszenie spiralne tak
Koszenie „inteligentne obszary” nie
Tryb ECO tak
Czujnik deszczu tak
Liczba obsługiwanych obszarów 3
NAWIGACJA
Kompas nie
GPS nie
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterowania tak
Aplikacja mobilna tak
Odbiornik Bluetooth tak
Powiadomienia SMS nie
BEZPIECZEŃSTWO
Czujnik podniesienia tak
Przycisk awaryjny STOP tak
Kod PIN tak
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 20
Stacja ładująca tak
Pokrywa stacji ładującej tak
POZOSTAŁE INFORMACJE
Waga razem z bateriami 12.6
Rodzaj kół klasyczne
Poziom hałasu 65
Poziom szczelności IP44

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ