Model F 50 S

serie F

Krótko o robocie F 50 S

Automatyczna kosiarka WIPER PXH to bardzo wyrafinowany system pielęgnacji wielkich ogrodów.

Kosiarki automatyczne Wiper serii P, niezwykle solidnie wykonane i wytrzymałe, są wyjątkowo niezawodne, a także przyjazne dla użytkownika. Mocna, sprawdzona konstrukcja PXH gwarantuje ciągłą i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Wszystkie kosiarki samojezdne WIPER wyróżnia wyjątkowo mocny silnik, bardziej pojemny akumulator. W przypadku serii P oznacza to niespotykaną u innych producentów wydajność i czas bezustannego koszenia.

Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania, nie wymaga regulacji ani wymiany przez cały sezon pracy. Ekstremalnie duże, o szerokości 36 cm, obracające się z szybkością 3000 obrotów na minutę ostrze zapewnia jeszcze większą wydajność koszenia i bardziej równe mulczowanie.

Zwiększona prędkość obrotowa noży oznacza bardziej perfekcyjne koszenie. Jest to także z korzyścią dla alergików, ponieważ bardziej płynne koszenie sprawia, że do powietrza przedostaje się mniejsza ilość drażniących alergenów. Dla wielu nabywców (dla nich samych, rodziny, przyjaciół) jest wyraźnie zauważalna zaleta urządzenia.

Robot koszący wyposażony jest w nowoczesne układy elektroniczne, które powiększają jego funkcjonalność. Cztery strefy pracy oraz tryb autoprogramowania umożliwiają dostosowanie się do warunków lokalnych, a modulacja ostrzy, koszenie spiralne, czujnik skoszonej trawy, czujnik deszczu, elektroniczny czujnik zderzeń oraz szereg innych rozwiązań poszerza jego możliwości.

Dodatkowo Wiper Premium jest wyposażony w wiele systemów bezpieczeństwa, m.in. osłony ostrza, dwa przyciski STOP, czujniki podnoszenia, które zatrzymują ostrze po podniesieniu robota oraz aktywny system dotykowy.

Kosiarka samojezdna WIPER P to najdoskonalsza z kosiarek automatycznych w bardzo wysokiej klasie. Spośród konkurencji wyróżnia ją solidność, trwałość, bezawaryjność i łatwość zarządzania nim przez użytkownika, do tego większa niż w rozwiązaniach konkurencyjnych wydajność koszenia i pojemność baterii. Do ogrodu o powierzchni bliskiej pół hektara jest to zdecydowanie najlepszy wybór z całej oferty występującej na polskim rynku.

wp F 1 e2487f96

Dane techniczne

DANE TECHNICZNE
Max sugerowana powierzchnia 5000
Rodzaj silników bezszczotkowe
Akumulator litowo-jonowy 15Ah
Maksymalne, dopuszczalne nachylenie zboczy 45
Maksymalne nachylenie w pobliżu przewodu 20
Średni czas pracy 07:00 h
SYSTEM KOSZĄCY
Rodzaj noża Gwiazda, 4 ostrza
Szerokość noża 29
Wysokość koszenia 25-70
Koszenie spiralne tak
Koszenie „inteligentne obszary” tak
Tryb ECO tak
Czujnik deszczu tak
Liczba obsługiwanych obszarów 8
NAWIGACJA
Kompas tak
GPS tak
Moduł Łączności tak
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterowania tak
Aplikacja mobilna tak
Odbiornik Bluetooth tak
Powiadomienia SMS tak
BEZPIECZEŃSTWO
Czujnik podniesienia tak
Przycisk awaryjny STOP tak
Kod PIN tak
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 20
Stacja ładująca tak
Pokrywa stacji ładującej tak
POZOSTAŁE INFORMACJE
Waga razem z bateriami 15.3
Wymiary robota 42x51
Rodzaj kół elastyczna guma
Poziom hałasu 66
Poziom szczelności IP44

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ