Producent Wiper Premium – Zucchetii Centro Sistemi

Powstała we Włoszech w 1985 roku Firma Zucchetii Centro Sistemi to światowy lider w dziedzinie robotyki i automatyki oraz marka wyspecjalizowana w odnawialnych źródłach energii i rozwoju oprogramowania. W swoich działaniach ZCS kieruje się etyką i odpowiedzialnością społeczną, fachową wiedzą, innowacyjnym i kreatywnym podejściem do tworzenia, a także pasją i niespotykanym entuzjazmem. Projektowanie, produkcja oraz nieustanne dążenie do doskonałości sprawia, że roboty tej wiodącej włoskiej marki są kwintesencją najwyższej jakości i nowoczesności.

Dzięki perfekcyjnemu połączeniu pięciu jednostek biznesowych – Automation, Healthcare, Green Innovation, Robotics oraz Software – Zucchetti Centro Sistemi dywersyfikuje oraz nieustannie poszerza wiedzę niezbędną do projektowania oprogramowania zarządzającego. Marka stale rozwija się w obszarze technologii informacyjnych, mechanice oraz elektronice, czego efektem są wysokiej klasy roboty, w tym kosiarka samojezdna Wiper Premium.

Kosiarka automatyczna Wiper Premium

Nasz produkt kosiarka robot Wiper Premium to kompozycja wszystkiego tego co najlepsze w produktach ZCS. Każdy model to nowoczesna i niezawodna konstrukcja, która wyróżnia się na tle innych. Innowacyjna płyta główna, moduły nawigacji i komunikacji robota (GPS, GSM, Bluetooth), pneumatyczne koła napędowe oraz najwyższa na rynku wydajność koszenia, czyni kosiarkę samojezdną bezkonkurencyjną.

Jako dystrybutor kosiarek robotów Wiper Premium dbamy o maksymalną satysfakcję każdego z naszych Klientów. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt, który dobrany do indywidualnych potrzeb, prawidłowo zainstalowany i doskonale funkcjonujący, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Zapewniamy kompleksowy serwis. Z naszym wsparciem każda kosiarka akumulatorowa Wiper Premium będzie działała bezawaryjnie przez wiele lat. W ramach naszych usług, oferujemy również aktualizację starszych modeli robotów koszących, aby te działały wydajniej spełniając swoją rolę na najwyższym poziomie.

Szybki kontakt

Zaczynajmy