Model R SH


Roboty z serii R SH to duża moc silnika i znaczna pojemność akumulatorów. To gwarancja wydajnej i niezawodnej pracy na trawnikach nawet do 3.500 m². Każdy model R ma przyjazną w użytkowaniu, estetyczną obudowę.

Najważniejsze cechy robota R SH

Kosiarki automatyczne WIPER serii R to urządzenia przyjazne i bardzo niezawodne, solidnie wykonane i wytrzymałe. Wyróżnia je mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższa w swojej klasie wydajność koszenia.

Robot koszący R SH wyposażony jest w silniki bez szczotkowe gwarantujące bezustanną pracę do 3h. Może obsługiwać cztery strefy pracy, posiada czujniki skoszonej trawy, odbiornik Bluetooth, automatyczną regulację szybkości obrotowej silnika, modulację ostrza, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, alarm i wiele innych udogodnień powiększają jego przewagę nad konkurencją.

Robot koszący bezobsługowo pielęgnuje większe ogrody o powierzchni do 2800 m2., Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej ostrze o szer. 29cm zapewniają najwyższą jakość cięcia i mulczowania, nie wymagają regulacji ani wymiany przez cały sezon pracy. Większa prędkość obrotowa w robotach serii R oznacza bardziej perfekcyjne koszenie i jest z korzyścią dla alergików, ponieważ zmniejsza ilość szkodliwych alergenów w powietrzu.

Wiper RSH to znakomity robot koszący. Niezwykle trwały, niezawodny i przyjazny dla użytkownika, bezobsługowy. To doskonała maszyna do pielęgnacji ogrodu o powierzchni pracy do 2800 m2.

Dane techniczne kosiarki

DANE TECHNICZNE
Max nachylenie zbocza 45 %
Akumulatory litowe 7,5 Ah
Rodzaj Silników Bezszczotkowe
Średni czas pracy 3:30 h
Rodzaj napędu 2WD
Moc silnika koszącego 80 Ncm
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterujący TAK
Zdalne sterowanie TAK
Szybkościomierz TAK
Modulacja ostrzy TAK
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 200 szt.
Kabel graniczny 150 m
Stacja dokująca TAK
SYSTEM KOSZĄCY
Obszar koszenia 2800 m²
Stref koszenia 4
Wysokość koszenia 20-56 mm
Szerokość koszenia 29 cm
Szybkość ostrzy 4000-3000 obr./min.
BEZPIECZEŃSTWO
Alarm
Kod zabezpieczający PIN TAK
Czujnik zderzeniowy TAK
Autoprogramowanie TAK
WYMIARY I GŁOŚNOŚĆ
Waga z akumulatorami 16,9 kg
Głośność pracy 65-70 dB

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ