Model R S


Roboty z serii R S to duża moc silnika i znaczna pojemność akumulatorów. To gwarancja wydajnej i niezawodnej pracy na trawnikach nawet do 3.500 m². Każdy model R ma przyjazną w użytkowaniu, estetyczną obudowę.

Najważniejsze cechy robota R S

Kosiarki automatyczne Wiper serii R to urządzenia przyjazne i bardzo niezawodne, solidnie wykonane i wytrzymałe. Kosiarka samojezdna RS potrafi bezobsługowo pielęgnować ogrody o powierzchni do 1900 m2.

Tak jak wszystkie kosiarki automatyczne WIPER, wyróżnia go mocny silnik, pojemny akumulatorlitowo-jonowy oraz najwyższa w swojej klasie wydajność koszenia. Posiada funkcję modulacji ostrza co znacznie skraca czas pracy robota. Wyposażony jest w czujniki deszczu, elektroniczne czujniki zderzeń, odbiornik Bluetooth, czujnik skoszonej trawy, autoprogramowanie, alarm i wiele innych udogodnień powiększają jego przewagę nad konkurencją.

Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania, nie wymagają regulacji ani wymiany przez cały sezon pracy.

W robotach Wiper serii R mają jeszcze większą prędkość obrotową, co oznacza bardziej płynne koszenie oraz mniejszą ilość szkodliwych alergenów w powietrzu.

Wiper RS to znakomita kosiarka automatyczna. Niezwykle trwała, wydajna, niezawodna i przyjazna dla użytkownika. To wspaniała maszyna do pielęgnacji ogrodu o powierzchni pracy do prawie dwóch tysięcy metrów kwadratowych.

Dane techniczne kosiarki

DANE TECHNICZNE
Max nachylenie zbocza 45 %
Akumulatory litowe 7,5 Ah
Rodzaj Silników Szczotkowe
Średni czas pracy 3:00 h
Rodzaj napędu 2WD
Moc silnika koszącego 105 Ncm
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterujący TAK
Zdalne sterowanie TAK
Szybkościomierz TAK
Modulacja ostrzy TAK
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 100 szt.
Kabel graniczny 100 m
Stacja dokująca TAK
SYSTEM KOSZĄCY
Obszar koszenia 1900 m²
Stref koszenia 3
Wysokość koszenia 20-56 mm
Szerokość koszenia 29 cm
Szybkość ostrzy 4000-3000 obr./min.
BEZPIECZEŃSTWO
Alarm
Kod zabezpieczający PIN TAK
Czujnik zderzeniowy TAK
Autoprogramowanie TAK
WYMIARY I GŁOŚNOŚĆ
Waga z akumulatorami 15,7 kg
Głośność pracy 65-75 dB

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ