Model P XH2


Seria P to nowa jakość wśród robotów koszących Wiper Premium. Charakteryzuje się linią urządzeń przyjaznych dla środowiska o specjalnych parametrach. Wysokiej jakości komponenty serii P gwarantują wysoką trwałość i samodzielność pracy, która może trwać nawet do 10 godzin. Roboty koszące z tej serii to wysoka wydajność koszenia, dzięki której zoptymalizujesz koszty.

Najważniejsze cechy robota P XH2

Kosiarki automatyczne Wiper serii P to urządzenia przyjazne i bardzo niezawodne, solidnie wykonane i wytrzymałe. Wyróżnia je mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższa w swojej klasie wydajność koszenia.  

Robot koszący P XH2 bezobsługowo pielęgnuje bardzo duże ogrody o powierzchni koszenia do 6000 m2 a pojemna bateria pozwala na bezustanną pracę przez 10h. Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania, nie wymaga regulacji ani wymiany przez cały sezon pracy.

Wysoka, do 3000 obrotów na minutę prędkość obrotowa oraz zwiększona do 36 cm szerokość ostrza zapewniają jeszcze większą wydajność koszenia i bardziej równe mulczowanie. Ponadto praca robota Wiper Premium jest z korzyścią dla alergików, ponieważ płynne koszenie i równe mulczowanie zmniejsza ilość szkodliwych alergenów w powietrzu.

Robot koszący wyposażony jest w szereg układów elektronicznych, które powiększają jego możliwości. Cztery strefy pracy i funkcja autoprogramowania umożliwiają dostosowanie się do warunków lokalnych, a modulacja ostrzy, koszenie spiralne, czujnik skoszonej trawy, czujnik deszczu, czujnik zderzeń i Bluetooth to tylko niektóre z jego cech użytkowych. Dodatkowo Wiper Premium jest wyposażony w wiele systemów bezpieczeństwa, m.in. osłony ostrza, dwa przyciski STOP, czujniki podnoszenia, które zatrzymują ostrze po podniesieniu robota oraz aktywny system dotykowy. Wiper P XH2 to bardzo wszechstronny robot-kosiarka.

Wyjątkowo trwały, niezawodny i przyjazny dla użytkownika. Mocna, sprawdzona konstrukcja PXH gwarantuje ciągłą i bezawaryjną pracę przez wiele lat. To najlepszy wybór do ogrodu o powierzchni pracy do 6000 m2.

Robot Wiper seria P, Model XH2
Seria P, Model XH2
Model XH2 Serii P

Dane techniczne kosiarki

DANE TECHNICZNE
Max nachylenie zbocza 45 %
Akumulatory litowe 30 Ah
Rodzaj Silników Bezszczotkowe
Średni czas pracy 10:00 h
Rodzaj napędu 2WD
Moc silnika koszącego 110 Ncm
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterujący TAK
Zdalne sterowanie TAK
Szybkościomierz TAK
Modulacja ostrzy TAK
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 200 szt.
Kabel graniczny 200 m
Stacja dokująca TAK
SYSTEM KOSZĄCY
Obszar koszenia 6000 m²
Stref koszenia 4
Wysokość koszenia 25-64 mm
Szerokość koszenia 36 cm
Szybkość ostrzy 4000-3000 obr./min.
BEZPIECZEŃSTWO
Alarm
Kod zabezpieczający PIN TAK
Czujnik zderzeniowy TAK
Autoprogramowanie TAK
WYMIARY I GŁOŚNOŚĆ
Waga z akumulatorami 19,8 kg
Głośność pracy 65-75 dB

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ