Model P XH


Seria P to nowa jakość wśród robotów koszących Wiper Premium. Charakteryzuje się linią urządzeń przyjaznych dla środowiska o specjalnych parametrach. Wysokiej jakości komponenty serii P gwarantują wysoką trwałość i samodzielność pracy, która może trwać nawet do 10 godzin. Roboty koszące z tej serii to wysoka wydajność koszenia, dzięki której zoptymalizujesz koszty.

Najważniejsze cechy robota P XH

Automatyczna kosiarka WIPER PXH to bardzo wyrafinowany system pielęgnacji wielkich ogrodów.

Kosiarki automatyczne Wiper serii P, niezwykle solidnie wykonane i wytrzymałe, są wyjątkowo niezawodne, a także przyjazne dla użytkownika. Mocna, sprawdzona konstrukcja PXH gwarantuje ciągłą i bezawaryjną pracę przez wiele lat.

Wszystkie kosiarki samojezdne WIPER wyróżnia wyjątkowo mocny silnik, bardziej pojemny akumulator. W przypadku serii P oznacza to niespotykaną u innych producentów wydajność i czas bezustannego koszenia.

Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania, nie wymaga regulacji ani wymiany przez cały sezon pracy. Ekstremalnie duże, o szerokości 36 cm, obracające się z szybkością 3000 obrotów na minutę ostrze zapewnia jeszcze większą wydajność koszenia i bardziej równe mulczowanie.

Zwiększona prędkość obrotowa noży oznacza bardziej perfekcyjne koszenie. Jest to także z korzyścią dla alergików, ponieważ bardziej płynne koszenie sprawia, że do powietrza przedostaje się mniejsza ilość drażniących alergenów. Dla wielu nabywców (dla nich samych, rodziny, przyjaciół) jest wyraźnie zauważalna zaleta urządzenia.

Robot koszący wyposażony jest w nowoczesne układy elektroniczne, które powiększają jego funkcjonalność. Cztery strefy pracy oraz tryb autoprogramowania umożliwiają dostosowanie się do warunków lokalnych, a modulacja ostrzy, koszenie spiralne, czujnik skoszonej trawy, czujnik deszczu, elektroniczny czujnik zderzeń oraz szereg innych rozwiązań poszerza jego możliwości.

Dodatkowo Wiper Premium jest wyposażony w wiele systemów bezpieczeństwa, m.in. osłony ostrza, dwa przyciski STOP, czujniki podnoszenia, które zatrzymują ostrze po podniesieniu robota oraz aktywny system dotykowy.

Kosiarka samojezdna WIPER P to najdoskonalsza z kosiarek automatycznych w bardzo wysokiej klasie. Spośród konkurencji wyróżnia ją solidność, trwałość, bezawaryjność i łatwość zarządzania nim przez użytkownika, do tego większa niż w rozwiązaniach konkurencyjnych wydajność koszenia i pojemność baterii. Do ogrodu o powierzchni bliskiej pół hektara jest to zdecydowanie najlepszy wybór z całej oferty występującej na polskim rynku.

Model P, Seria XH
Wiper, Model P z Serii XH
Model P, Seria XH, Robot Wiper

Dane techniczne kosiarki

DANE TECHNICZNE
Max nachylenie zbocza 45 %
Akumulatory litowe 15 Ah
Rodzaj Silników Bezszczotkowe
Średni czas pracy 5:00 h
Rodzaj napędu 2WD
Moc silnika koszącego 110 Ncm
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterujący TAK
Zdalne sterowanie OPCJA
Szybkościomierz TAK
Modulacja ostrzy TAK
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 200 szt.
Kabel graniczny 200 m
Stacja dokująca TAK
SYSTEM KOSZĄCY
Obszar koszenia 4000 m²
Stref koszenia 4
Wysokość koszenia 24-64 mm
Szerokość koszenia 36 cm
Szybkość ostrzy 4000-3000 obr./min.
BEZPIECZEŃSTWO
Alarm
Kod zabezpieczający PIN TAK
Czujnik zderzeniowy TAK
Autoprogramowanie TAK
WYMIARY I GŁOŚNOŚĆ
Waga z akumulatorami 18,4 kg
Głośność pracy 65-75 dB

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ