Model F 28


Seria Wiper Premium J XK charakteryzuje się pierwszorzędną motoryką. Dzięki wielkim, centralnie umieszczonym kołom robot swobodnie skręca, perfekcyjnie poruszając się po wyznaczonym obszarze.

Najważniejsze cechy robota F 28

Kosiarki samojezdne Wiper serii J przeznaczone są do pracy w trudnych warunkach terenowych, o niedostępnym dla innych rozwiązań pochyleniu dochodzącym do 55 stopni.

Wszystkie kosiarki automatyczne WIPER wyróżnia mocny silnik, duże akumulatory litowo-jonowe oraz najwyższą w swojej klasie wydajność koszenia. Robot koszący Wiper J XK jest przeznaczony jest do pielęgnacji trawnika o większym pofałdowaniu terenu i powierzchni ponad 1200 m2.

Konstrukcja robota koszącego J XK gwarantuje zwiększoną manewrowość w trudnym terenie. J XK wyposażony został w duże koła o bieżniku umożliwiającym pokonywanie nierówności terenu.

W przypadku napotkania gęstej i wysokiej trawy kosiarka automatyczna J XK kosi trawę spiralnie, co sprawia, że robi to dokładniej oraz mamy gwarancję, że robot bez problemu pokona trudny teren. Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania.

Robot koszący wyposażony jest w układy elektroniczne, które zapewniają mu większe możliwości. Trzy strefy pracy, regulacja wysokości koszenia, automatyczna regulacja szybkości obrotowej i modulacja ostrza, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, alarm i wiele innych udogodnień sprawia, że jest urządzenie najlepsze w swojej klasie.

W razie potrzeby Wiper J XK posiada także unikalną zdolność wycofywania się po tej samej drodze, po której przybył. Pozwala to na skuteczne wydostawanie się z pułapek, w których tradycyjne kosiarki grzęzną, czasem na długo.

Wiper J XK jest bardzo prosty i przyjazny w obsłudze, której praktycznie nie potrzebuje. Ta znakomita maszyna do większego i „trudniejszego” w pielęgnacji ogrodu o powierzchni pracy do 1200 m2.

Robot J XK
Robot J XK
Robot J XK
Robot J XK

Dane techniczne kosiarki

DANE TECHNICZNE
Max nachylenie zbocza 55 %
Akumulatory litowe 5 (2x2,5) Ah
Rodzaj Silników Szczotkowe
Średni czas pracy 1:45 h
Rodzaj napędu 2WD
Moc silnika koszącego 95 Ncm
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterujący TAK
Zdalne sterowanie OPCJA
Szybkościomierz TAK
Modulacja ostrzy TAK
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 100 szt.
Kabel graniczny 100 m
Stacja dokująca TAK
SYSTEM KOSZĄCY
Obszar koszenia 1200 m²
Stref koszenia 3
Wysokość koszenia 20-65 mm
Szerokość koszenia 25 cm
Szybkość ostrzy 3600-3300 obr./min.
BEZPIECZEŃSTWO
Alarm OPCJA
Kod zabezpieczający PIN TAK
Czujnik zderzeniowy TAK
Autoprogramowanie TAK
WYMIARY I GŁOŚNOŚĆ
Waga z akumulatorami 12,6 kg
Głośność pracy 65-72 dB

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ