Model J XH


Seria Wiper Premium J XH charakteryzuje się pierwszorzędną motoryką. Dzięki wielkim, centralnie umieszczonym kołom robot swobodnie skręca, perfekcyjnie poruszając się po wyznaczonym obszarze.

Najważniejsze cechy robota J XH

Kosiarki automatyczne Wiper serii J to urządzenia przyjazne i niezawodne, a jednocześnie bardzo solidne i wytrzymałe, do pracy w trudnych warunkach terenowych.

Kosiarki automatyczne WIPER serii J wyróżnia mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższą w swojej klasie wydajność koszenia. Robot J XH to model najwyższy, stanowi syntezę służących temu zadaniu rozwiązań.

Kosiarka automatyczna J XH potrafi bezobsługowo pielęgnować duże ogrody o powierzchni ponad 2200 m2 i pochyleniu dochodzącym do 55 stopni, co jest poza granicami możliwości kosiarek innych firm.

Konstrukcja J XH gwarantuje wyjątkową manewrowość w trudnym terenie. Robot ma bardzo duże koła o bieżniku umożliwiającym pokonywanie nierówności terenu. Wiper J XH posiada także unikalną zdolność wycofywania się po tej samej drodze, po której przybył. Pozwala to na skuteczne wydostawanie się z pułapek, w których tradycyjne kosiarki grzęzną, czasem na długo.

Robot wyposażony silniki bezszczotkowe gwarantujące bezustanną pracę do 3h. Może obsługiwać cztery strefy pracy, posiada czujniki skoszonej trawy, odbiornik Bluetooth, automatyczną regulację szybkości obrotowej silnika, modulację ostrza, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, alarm i wiele innych udogodnień powiększają jego przewagę nad konkurencją.

WIPER J XH to znakomita kosiarka automatyczna. Jest bardzo trwała, niezawodna i przyjazna dla użytkownika i praktycznie bezobsługowa. Ta najlepsza maszyna do „trudnego” w pielęgnacji ogrodu o większym pochyleniu i powierzchni pracy do 2200 m2.

J XH, obraz
J XH, robot
J XH, Seria Model, Kosiarka
J XH, koszenie trawy

Dane techniczne kosiarki

DANE TECHNICZNE
Max nachylenie zbocza 55 %
Akumulatory litowe 7,5 Ah
Rodzaj Silników Bezszczotkowe
Średni czas pracy 3:00 h
Rodzaj napędu 2WD
Moc silnika koszącego 80 Ncm
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterujący TAK
Zdalne sterowanie TAK
Szybkościomierz TAK
Modulacja ostrzy TAK
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 200 szt.
Kabel graniczny 150 m
Stacja dokująca TAK
SYSTEM KOSZĄCY
Obszar koszenia 2200 m²
Stref koszenia 4
Wysokość koszenia 20-65 mm
Szerokość koszenia 29 cm
Szybkość ostrzy 4000-3000 obr./min.
BEZPIECZEŃSTWO
Alarm TAK
Kod zabezpieczający PIN TAK
Czujnik zderzeniowy TAK
Autoprogramowanie TAK
WYMIARY I GŁOŚNOŚĆ
Waga z akumulatorami 13,5 kg
Głośność pracy 65-70 dB

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ