Model C 8


Roboty koszące Wiper Premium z serii C 8 są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich właścicieli mniejszych trawników. Prostota instalacji, sterowanie przez bluetooth i wysoki poziom bezpieczeństwa to tylko niektóre zalety modeli z serii C. Dowiedz się więcej i wybierz interesujący Cię model.

Najważniejsze cechy robota C 8

Wszystkie kosiarki WIPER wyróżnia mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższą w swojej klasie wydajność koszenia. Masywne, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze zapewnia najwyższą jakość cięcia i mulczowania.

WIPER C XK jest przeznaczony do pielęgnacji większego trawnika, o powierzchni do 800 metrów kwadratowych.
Jest to robot koszący najnowszej generacji, wyposażony w dodatki gwarantujące komfort bezobsługowej pielęgnacji Państwa trawnika. Aby bez trudu mógł sprostać zwiększonym zadaniom, wyposażony został w większy akumulator.

Robot koszący C XK posiada wbudowaną funkcję autoprogramowania, która pozwala na dopasowanie się do lokalnych warunków pracy. Dzięki tej funkcji kosiarka samojezdna wykonuje swoją pracę efektywniej, zużywa mniej baterii oraz oszczędza własne podzespoły.

Wyposażony jest w silniki szczotkowe. Posiada regulowaną wysokość koszenia, modulację ostrza, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, czujnik skoszonej trawy, autoprogramowanie.

Tak jak wszystkie kosiarki samojezdne z serii C kosiarka WIPER C XK lepiej niż kosiarki konkurencji przedostaje się w niewielkie, trudno dostępne miejsca, wąskie przejściach itp.

Niezawodny, szybciej się porusza, jest bardziej uniwersalny i potrafi obsługiwać więcej stref pracy. Posiada wszystkie zalety prostoty oraz niezawodności serii C. Zapewnia staranną pielęgnację Państwa trawnika o powierzchni do 800 m2.

Model C XK
Model C XK
Model C XK
Model C XK

Dane techniczne kosiarki

DANE TECHNICZNE
Max nachylenie zbocza 45 %
Akumulatory litowe 5 (2x2,5) Ah
Rodzaj Silników Szczotkowe
Średni czas pracy 1:40 h
Rodzaj napędu 2WD
Moc silnika koszącego 75 Ncm
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterujący TAK
Zdalne sterowanie TAK
Szybkościomierz TAK
Modulacja ostrzy TAK
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 100 szt.
Kabel graniczny 100 m
Stacja dokująca TAK
SYSTEM KOSZĄCY
Obszar koszenia 800 m²
Stref koszenia 3
Wysokość koszenia 20-60 mm
Szerokość koszenia 25 cm
Szybkość ostrzy 2800-2400 obr./min.
BEZPIECZEŃSTWO
Alarm OPCJA
Kod zabezpieczający PIN TAK
Czujnik zderzeniowy TAK
Autoprogramowanie TAK
WYMIARY I GŁOŚNOŚĆ
Waga z akumulatorami 9,8 kg
Głośność pracy 65-72 dB

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ