Model C 12


Roboty koszące Wiper Premium z serii C XH są dobrym rozwiązaniem dla wszystkich właścicieli mniejszych trawników. Prostota instalacji, sterowanie przez bluetooth i wysoki poziom bezpieczeństwa to tylko niektóre zalety modeli z serii C. Dowiedz się więcej i wybierz interesujący Cię model.

Najważniejsze cechy robota C 12

Jest to niezawodny robot najnowszej generacji, wyposażony w dodatki gwarantujące komfort bezobsługowej pielęgnacji trawnika o powierzchni do 1100 m2. W tym celu wyposażony został w akumulator dużej pojemności, mocny silnik bezszczotkowy oraz szereg innych udogodnień.

Tak jak jego młodszy brat C XH posiada wbudowaną funkcję modulacji ostrza oraz autoprogramowanie. Pozwala mu ona na dopasowanie się do warunków pracy w Państwa ogrodzie. Modulacja ostrza robota sprawi, że będzie on oszczędzał baterię oraz podzespoły co powiększy okres eksploatacji robota.

Model C XH posiada baterie litowo-jonowe zapewniające bezustanną pracę przez 2 godziny. Wytrzymałe, czteroramienne, wykonane ze stali nierdzewnej i doskonale wyważone ostrze gwarantuje najwyższą jakość cięcia i mulczowania.

Robot jest wyposażony w funkcje podnoszące bezpieczeństwo i poprawiające łatwość obsługi. Posiada regulowaną wysokość koszenia, automatyczne dopasowanie mocy silnika oraz szybkości jazdy do aktualnych potrzeb, autoprogramowanie, czujnik skoszonej trawy, czujnik deszczu, czujnik zderzeń, alarm oraz szereg innych udogodnień.

Kosiarki automatyczne WIPER wyróżnia mocny silnik, duży akumulator oraz najwyższa w swojej klasie szybkość koszenia. Kosiarki samojezdne z serii C, w tym i kosiarkę WIPER C XH wyróżnia wyjątkowa łatwość pracy w niewielkich miejscach, wąskich przejściach itp.

Niezawodny, szybciej się porusza, robot koszący C XH jest bardziej uniwersalny i potrafi obsługiwać więcej stref pracy. Posiada wszystkie inne zalety oraz niezawodności serii C.

Zdecydowanie najlepszy wybór do ogrodu o powierzchni koszenia do 1100 m2.

C XH Model Wiper
C XH, Model, Wiper
C XH, Model Seria, Wiper
Seria C, Model XH Wiper

Dane techniczne kosiarki

DANE TECHNICZNE
Max nachylenie zbocza 45 %
Akumulatory litowe 5 (2x2,5) Ah
Rodzaj Silników Bezszczotkowe
Średni czas pracy 2:00 h
Rodzaj napędu 2WD
Moc silnika koszącego 75 Ncm
STEROWANIE I KONTROLA
Panel sterujący TAK
Zdalne sterowanie OPCJA
Szybkościomierz TAK
Modulacja ostrzy TAK
STANDARDOWE WYPOSAŻENIE DO INSTALACJI
Szpilki mocujące 200 szt.
Kabel graniczny 150 m
Stacja dokująca TAK
SYSTEM KOSZĄCY
Obszar koszenia 1200 m²
Stref koszenia 4
Wysokość koszenia 20-60 mm
Szerokość koszenia 25 cm
Szybkość ostrzy 2800-2400 obr./min.
BEZPIECZEŃSTWO
Alarm OPCJA
Kod zabezpieczający PIN TAK
Czujnik zderzeniowy TAK
Autoprogramowanie TAK
WYMIARY I GŁOŚNOŚĆ
Waga z akumulatorami 9,8 kg
Głośność pracy 65-72 dB

Przetestuj robota w swoim ogrodzie zupełnie za darmo.

ZAMÓW PREZENTACJĘ